Want more details?
Fits single wheel longbox pickups. Call us today for an installation quote.
Been sitting here a while and its time for it to go!
While we accept cash, all major credit cards, business checks and wire transfers, we also have financing options!
Country Load Trailer Sales Madrid, NE
Status: available
Truck Bed
Stock #: BESLER
$10,995
Quick Specs
| Location: | Madrid, NE |
| Stock Number: | BESLER |
| Trailer Type: | Truck Bed |
| Length x Width: | 102' 1224" x 85' 1020" |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Length: | 102' 1224" |
| Width: | 85' 1020" |
Additional Information
| Stock Number: | BESLER |
| Year: | 2024 |
| Make: | Besler Industries |
| Model: | SK |






