Want more details?
- Jack and Coupler Features
- 2″ Coupler
- Manual Top Wind Jack
- Wheels and Suspension Features
- 5 Hole Wheels
- Cambered Spring Suspension
- Exterior Features
- Aluminum Floor
- Side Stake Pockets
- Fenders
308-326-4660
Call us today!
While we accept cash, all major credit cards, business checks and wire transfers, we also have financing options!
Country Load Trailer Sales Madrid, NE
Status: available
Utility Trailer
Stock #: AU78
$4,495
Price
Quick Specs
| Location: | Madrid, NE |
| Stock Number: | AU78 |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Length x Width: | 12' 144" x 6.5' 78" |
| GVWR: | 3500 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 3500 lbs |
| Length: | 12' 144" |
| Width: | 6.5' 78" |
Additional Information
| Stock Number: | AU78 |
| Year: | 2025 |
| Make: | Zimmerman |
| Model: | AU 78x12 |




